Oferta handlowa

Poznaj ofertę firmy Agnes – bezpośredniego importera odzieży używanej

Odzież używana od lat nie traci na swojej popularności, wręcz przeciwnie – często w second-handach można wyszukać prawdziwe “perełki”. Znalezienie dobrej hurtowni odzieży używanej umożliwia zakup oryginalnych ubrań, pozwalających na stworzenie interesujących stylizacji. Nasza hurtownia odzieży używanej Agnes z siedzibą w woj. lubuskim od lat dostarcza ubrania używane pochodzące z Niemiec. Prowadzimy własne zbiórki uliczne i kontenerowe — jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej.

Bogaty asortyment odzieży używanej sortowanej i niesortowanej z Niemiec

Zapewniamy różnorodną ofertę odzieży nowej i używanej, również w jakości Cream. Oferujemy mix odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a także takie dodatki jak firany, zasłony, pościel, ręczniki, paski, torebki, buty i zabawki. Jako doświadczony importer odzieży używanej , w tym niesortu, gwarantujemy 100% jakości towaru. Wśród butów używanych proponujemy oryginały, bez odpadów, gumowców i odzieży roboczej. Nasza hurtownia odzieży używanej dostarcza ubrania do Klientów na terenie takich miast jak m.in. Poznań, Toruń, Warszawa, czy Wrocław. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do współpracy.

 

1. ODZIEŻ UŻYWANA - ORYGINAŁ - WŁASNE ZBIÓRKI.

Oryginał z Niemiec. Własne zbiórki kontenerowe i uliczne d2d. Bogate dzielnice. Posiadamy wszystkie zezwolenia na zbieranie, import i transport, w tym zezwolenia na transport odzieży używanej na terenie UE. Szczelna kontrola zbiórek. Towar na terenie Niemiec poddawany jest dezynfekcji i dezynsekcji. Posiadamy świadectwa wykonania tych zabiegów.

2. MIX, MIX LATO, MIX ZIMA.

Oryginał pozbawiony odpadu, rzeczy brudnych i zniszczonych , czyściwa, nadmiaru II gatunku. Mix odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, firany, zasłony, pościel, ręczniki, paski, torebki, buty, zabawki. Pakowany w transparentne worki 16-20kg. Możliwość obejrzenia zawartości worka przed zakupem.

W KAŻDYM WORKU MIN.5-6% CREAMU!!!!! 100% GWARANCJI JAKOŚCI TOWARU.

3. ODZIEŻ CREAM- MIX LATO-ZIMA.

Mix odzieży nowej i używanej z minimalnymi śladami użytkowania. Importowana w zaszytych workach 80-90 kg. Możliwość obejrzenia całego worka przed zakupem.

4. TOREBKI CREAM.
Torebki, paski, portfele, pakowane w worki po 40 kg

5. MIX ODZIEŻY II GATUNKU.
Mix odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, buty, torebki, paski. Wysortowany z nadmiaru II gat. w oryginale. pozbawiony odpadu, rzeczy brudnych, uszkodzonych, czyściwa. pakowany w worki 15-20 kg

6. ZABAWKI.
Mix zabawek pakowany w worki 5-10 kg

7. HHR - DOMÓWKA.
Mix pościeli, obrusów, serwet, kocy, zasłon. pakowany w worki 15-20 kg

8. Nowa bielizna z Niemiec, z metkami.

9. CZYŚCIWO.
Szlafroki, ręczniki frotte, T-shirty bawełniane, koszule flanelowe, prześcieradła...
Mix białe i kolorowe. Pakowane w transparentne worki ok. 15 kg.

10. PIERZE - DOSTAWY CAŁOTIROWE.
Sprasowane bele 350-400 Kg.

11. MATERIAŁ NA CZYŚCIWO (trykot biały, trykot kolor) - dostawy całotirowe.

12. Motor- kurtki, bluzy, spodnie, kombinezony. Pakowane w worki po ok. 20 kg.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.